На Сумщині поліції допомагатиме Центр громадської безпеки

До патрулювання вулиць міста Тростянець у вечірній та нічний час спільно з поліцією приступило громадське формування «Січ», яке очолює Анатолій Касьянов.

Учасники «Січі» забезпечені відповідною формою та посвідченнями. Проект громадського формування « Січ» виграв грант – цільову фінансову підтримку за перемогу в конкурсі Міжнародного фонду “Відродження». Це посприяло встановленню 9 додаткових відеокамер по місту. Окрім того, придбано монітор охоронного відеоспостереження. За словами керівника ГФ “Січ” Анатолія Касьянова, всього на монітор відеоспостереження виведено 16 відеокамер. Виникає потреба у перегляді відеозйомки не тільки у місцевих поліціянтів, а і в сумських. «По відео поліція розпізнала, й потім затримала шахрайку, яка виманювала гроші у стареньких в Тростянці», – розповідає Анатолій Касьянов.

Цими днями завершено ремонт приміщення і урочисто відкрито сучасний офіс Центру громадської безпеки ГФ «Січ». Офіс облаштовано за сприяння Тростянецької міської ради (за бюджетний кошт). Він знаходиться у готелі “Тростянець” по вул. Вознесенській, на першому поверсі. Інформацію стосовно правопорушень по місту можна надати, набравши такі номери: 05458 – 6- 67- 66; 099-720-37-42.

Поділитися в соціальних мережах