Священик заявив до поліції

До дільничного Липоводолинського відділення поліції звернувся селищний голова с. Беєве. Він розповів, що до нього прийшов священнослужитель та повідомив про крадіжку церковних книг з приміщення церкви. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група, експерти та кінологи. Поліцейські розпочали перевірку раніше судимих, які могли скоїти дану крадіжку.

«Проте, під час перевірки у поліції виникли сумніви щодо заявленої крадіжки, – коментує Олександр Калівод, начальник Липоводолинського відділення поліції. – Священнослужитель зауважив, що пошкоджені бічні вікна приміщення церкви. Та оглянувши все ретельно, правоохоронці жодних слідів проникнення не виявили. До того ж, цінні речі, які зазвичай викрадають зловмисники, були цілими та неушкодженими».

У поліції сумнівів не залишалося – книги забрав той, хто мав до них доступ. Тож, поспілкувавшись із заявником, виявилось, що про їх місцезнаходження відомо і дружині священика. Жінка розповіла правоохоронцям, що богослужбові книги забрала вона та сховала їх у власному будинку, пояснивши, що в церкві вони з чоловіком бувають лише на службі, а тому, аби їх ніхто не вкрав, зберігати їх вирішила вдома, про що забула сказати чоловікові.

Священик та його дружина подякували працівникам поліції за кропітку роботу та виявлену турботу, а також за те, що допомогли відшукати книги, які для них, як для служителів церкви мають неабияку цінність.

26220014_1426451037477472_1378681289601893054_n

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах