На Сумщині виявили неповнолітнього афериста

Жертвою неповнолітнього афериста стала 39-річна мешканка Луганщини. Жінка неодноразово користувалась оголошеннями в Інтернеті, тож коли знайшла на одному з сайтів цікаву пропозицію про продаж жіночої куртки, вирішила її придбати. Умовою була сплата за товар у сумі 500 гривень, перерахувавши які, продавець перестав виходити на зв’язок.

«Під час проведення комплексних оперативно-пошукових заходів, націлені на розшук зловмисника, оперативники встановили, що власником рахунку є 17-річного житель Шостки, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Крім того, хлопця зафіксували камери відеонагляду під час знімання готівки. Коли ж його розшукали та перевірили, він зізнався, що в такий спосіб намагався трохи підзаробити».

Правоохоронці сьогодні продовжують встановлювати постраждалих від рук неповнолітнього афериста. Наразі у відношенні нього відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», яке вже спрямоване до суду. За скоєне підлітку загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах