На Сумщині затримали браконьєрів

У ході проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Сумської області, де є вільний доступ, державними інспекторами було виявлено порушення правил рибальства на оз. Чернеччина в м. Глухів: троє рибалок здійснювали підводне полювання з використанням пневматичних гарпунних рушниць.

При цьому, у чоловіків були відсутні відповідні посвідчення водного мисливця, полювання проводилося у невстановленому органами Держрибоохорони місці. Також були перевищені дозволені норми добування водних живих ресурсів (при дозволеній добової норми на одну людину – 3 кг рибалкою з м. Шостка було видобуто 8,5 кг щуки).

На порушників складено 3 протоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передані для розгляд до судових органів. Вилучено 3 пневматичних гарпунних рушниці. Загальна сума збитку склала 3137 грн.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах