На Сумщині затримали київського рецидивіста

Останній обґрунтовано підозрюється у скоєнні двох тяжких злочинів на території Київщини.

У 2017 року в Київській області зловмисник спочатку пограбував, а потім незаконно позбавив волі людину. За даними фактом поліцейські відкрили кримінальні провадження і встановили особу підозрюваного у скоєнні даного злочину. Ним виявився 33-річний місцевий житель. Проте затримати чоловіка не вдалося. Він втік.

Орієнтування про його розшук були надіслані до всіх відділів та відділень поліції як Київської, так і інших областей України. «Працівники групи швидкого реагування отримали від місцевих жителів інформацію, що в селищі з’явився підозрілий і незнайомий їм чоловік, – коментує Андрій Перелазний, начальник Липоводолинського відділення поліції. – Працівники поліції побачили його біля водоймища. Він рибалив. Коли перевірили його особу, з’ясувалось, що це саме та людина, яку за вчинення злочинів розшукували наші київські колеги». Для дачі свідчень його доставили до відділу поліції. Як виявилось, вчасно. Найближчими днями він збирався виїхати з Липової Долини.

Після проведення всіх необхідних заходів втікача було передано працівникам Головного управління Національної поліції Київської області для закінчення слідства та притягнення його до кримінальної відповідальності. За скоєне зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі.

Поділитися в соціальних мережах