На Ворсклі піймали браконьєра

Житель одного з населених пунктів Охтирщини хотів наловити риби, але «спіймався» сам – працівники Охтирського відділу поліції застали його на річці Ворскла під час риболовлі забороненими браконьєрськими знаряддями.

Чоловік не вперше вийшов на риболовлю з сітками. Але цього дня йому не поталанило – дізнавшись про такий «промисел», працівники місцевої поліції оперативно прибули на водойму, де й застали його за вибіркою сітей та риби. У 51-річного чоловіка правоохоронці вилучили сітки, костюм ОЗК та 7 кілограмів живої риби, яку негайно було випущено в річку.

Наразі на «рибалку» складено адміністративний протокол за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу». Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних живих ресурсів чи без такої.

Працівники поліції знову застерігають: вилов риби під час нерестового періоду категорично заборонений. Законодавство дозволяє риболовлю тільки в межах населеного пункту, тільки з берега, і тільки поплавковою вудкою з одним гачком. Також заборонено пересування по водоймах всіх плавзасобів, окрім тих, що належать рибоохоронним організаціям.

Поділитися в соціальних мережах