Наркоман сховав “порошок” в іграшці 10-річної доньки

У Конотопі 30-річного чоловіка правоохоронці викрили у виготовленні та зберіганні наркотичних речовин.

Отримавши оперативну інформацію, що конотопчанин може виготовляти за місцем мешкання наркотики, поліцейські навідались до нього додому. Під час обшуку підозри підтвердилися.  У будинку та гаражному приміщення були виявлені та вилучені порошкоподібна речовина, ззовні схожа на амфетамін, а також прилади та інгредієнти необхідні для виготовлення та вживання наркотиків.

pm408image001

Працівникам поліції чоловік пояснив, що дійсно виготовляв наркотики, проте лише для власного вжитку, без мети збуту. Необхідні інгредієнти купував у магазині, а спосіб виготовлення дізнався з мережі Інтернет.

pm913image003

Заборонену до обігу речовину поліцейські знайшли й за місцем проживання його екс-співмешканки. Наркотичні засоби, серед яких канабіс та амфетамін, виявили в рюкзаку, кухонному ящику та навіть у дитячій іграшці його 10-річної доньки.

pm888image002

За словами жінки, вилучене ймовірніше за все належить її колишньому, який напередодні заходив щоб допомогти по господарству. Про те, що в будинку зберігалися наркотики, вона навіть не здогадувалась.

«Сьогодні все вилучене вже направлено на експертне дослідження, а у відношенні підозрюваного відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин без мети збуту), – коментує ситуацію начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – Також, ми не виключаємо можливості того, що чоловік міг реалізовувати амфетамін наркозалежним особам, і зараз, в рамках кримінального провадження, перевіряємо цю версію».

pm208image005

Поділитися в соціальних мережах