Ноутбук прийшли купувати з масками та битами

У Конотопі на Сумщині двоє братів з сусідньої області жорстоко побили і відібрали ноутбук у місцевого продавця комп’ютерної техніки. Знайшли його через оголошення на одному з Інтернет-сайтів.

6 березня 2017 року 21-річний хлопець із Бахмача Чернігівської області купив у продавця ноутбук. І йому впав у очі ще один. Але грошей не мав. Тож через п’ять днів під приводом нібито придбання наступного товару приїхав у Конотоп разом із старшим братом.

До злочину готувалися заздалегідь. У сірих в’язаних шапках зробили прорізи для очей, запаслися трикотажними рукавичками, виготовили металеву биту та прихопили дерев’яний макогін. У рюкзак також поклали пластикові хомути для зв’язування рук і ніг.

Власник квартири вранішніх гостей впустив у помешкання без всякої перестороги. Вони почали нібито розглядати ноутбук. Вибравши слушний момент, старший брат несподівано ззаду схопив господаря рукою за шию, почав душити і повис на ньому, намагаючись звалити з ніг. А потім декілька разів ударив битою. Чоловіку неймовірними зусиллями вдалося вирватися на сходовий майданчик. Але покликати когось на допомогу не вдалося. У вранішню пору сусіди всі були на роботі. Цим і скористалися зловмисники. Надівши маски, вони  почали гамселити продавця комп’ютерної техніки в коридорі, аж поки не втратив свідомість. Після цього повернулися в квартиру, забрали зі столу ноутбук і накивали п’ятами.

Проте далеко втекти не вдалося. Їх затримали в електропотязі на залізничному вокзалі. У побитого господаря квартири медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні рани, синці та забої по всьому тілу. Вироком суду обох братів позбавлено волі на сім років з конфіскацією всього належного їм майна. Крім того, на користь потерпілого з них стягнуто 10 тисяч гривень моральної шкоди.

Джерело: expres.ua

Поділитися в соціальних мережах