Очільник поліції Сумського району: 80% злочинів скоюють жителі Сум

Сироватка, Степанівка, Юнаківка, Сади та Низи – села, в яких скоїли найменшу кількість крадіжок цього року. Про це розповів новий очільник Сумського районного відділку поліції Віталій Дейниченко.

“У Сумському районі – 136 населених пунктів. У цих 5 селах проживає найбільша кількість жителів, але крадуть там набагато рідше, ніж в інших. Найбільшу кількість крадіжок цього року зафіксували у районі дачного масиву «Чисті пруди». В основному виносять металобрухт та інвентар.

Зараз там уже більше місяця проводиться патрулювання. На охорону порядку виходять по 3 полісмени та 6-9 людей нацгвардії. Дали команду перевіряти всіх. Затримали вже двох людей – один скоїв 10 крадіжок, а інший 17. У результаті маємо – жодної крадіжки за останній місць”, – говорить Віталій Дейниченко.

Загалом за інформацією посадовця, у Сумському районі за майже 10 місяців 2016 року скоїли 317 крадіжок (у минулому 330), жодного вбивства, 4 тяжких тілесних ушкодження (всі розкриті). 80% злочинів скоюють жителі Сум.

“Розкриваність крадіжок у районі складає 31,2%. Крадуть здебільшого у період, коли господарі від’їжджають на зиму до міста, а повернувшись навесні на городи, виявляють зниклі речі. Через запізнілі звернення до правоохоронців, знайти крадіїв становиться практично неможливо. Проте ми стараємося. Зараз район знаходиться на першому місці в області за кількість розкритих злочинів минулих років”, – додає посадовець.

Нагадаємо, новий очільник районної поліції заступив на посаду у кінці вересня. Віталія Дейниченко назначив на посаду керівник Національної поліції Сумської області. До цього він очолював поліцію Краснопільського району.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах