Патрульні виявили водія бензовозу, який “гарно повечеряв”

Подія трапилася 15 січня, близько 8;30, на вулиці Генерала Тхора в місті Конотоп.

Під час нагляду за безпекою дорожнього руху екіпаж відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Сумській області виявив порушення ПДР із боку водія бензовозу. Перевіряючи документи, інспектори помітили, що водій має ознаки алкогольного сп’яніння. Водночас у нього були відсутні всі документи, які б він мав мати для здійснення перевезення небезпечного вантажу, а також протокол обов’язкового технічного контролю.

Огляд на стан сп’яніння зафіксував у нього 0,57 проміле алкоголю. Порушник зізнався, що ввечері «гарно» повечеряв, тож і перебуває у нетверезому стані. Інспектори склали на нього адмінматеріали за ст. 130 (керування в стані сп’яніння) та 132–1 (порушення правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів та правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів) КУпАП.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах