Пенсіонер із Шостки збагатив аферистів, чекаючи кредит на лікування

Гостро потребуючи грошей на лікування, 60-річний мешканець Шостки звертався до фінансових установ міста для отримання позики, але кожного разу отримував відмову через негативну кредитну історію. Побачивши оголошення, в якому пропонувався всім бажаючим «швидкий кредит», він зателефонував за вказаним телефоном.

Слухавку підняла жіночка з приємним голосом. Вона запевнила чоловіка, що позика можлива, але виключно на умовах їх фінансової установи. Аби отримати 20 000 гривень готівкою, позичальнику треба мати довідку про працевлаштування. «Добродійка» навіть дала номер телефону фірми, де йому зможуть допомогти в отриманні потрібного документу.

Зателефонувавши туди, чоловік домовився з бухгалтером, а саме так відрекомендувалась жінка на іншому кінці дроту, що йому нададуть потрібну довідку відразу, як тільки він перерахує 2 500 гривень її вартості на вказаний номер банківської картки.

Переказавши гроші, чоловік знову зателефонував «бухгалтеру», але та, пославшись на відсутність директора, котрий має довідку завірити, попросили зателефонувати пізніше. Всі ж інші наступні спроби зв’язатися з «роботодавцем» закінчилися невдачею: абонент знаходився поза зони доступу. Обшуканому громадянину нічого не залишалося робити, як звернутися за допомогою до поліції.

Наразі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Поліцейські вживають заходів щодо встановлення осіб аферистів, повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах