Пенсіонерка із Шостки проміняла 5 тисяч доларів на конверт із папірцями

До Шосткинського відділу поліції із заявою про шахрайство звернулась 66-річна місцева. Жінка розповіла, що втратила величезну суму грошей. Говорить, на вулиці з нею заговорив незнайомець, запропонував без зайвих черг та банків поміняти її старі гроші на нові, до того ж, дізнавшись, що вона має долари, пообіцяв при обміні додаткові 400 доларів «зверху».

Потерпіла погодилась на умови незнайомця. Навіть сіла до його машини, де знаходилось ще двоє чоловіків та запросила всіх додому. А, піднявшись до квартири разом із «добродієм» та його приятелем, дістала зі схованки та віддала п’ять тисяч доларів США. Гроші зловмисники поклали до звичайного конверту, а потім, непомітно підмінивши його на конверт із папірцями, швидко пішли. Коли ж потерпіла вирішила перерахувати свої «нові» заощадження, зрозуміла, що стала жертвою звичайнісіньких шахраїв.

Працівники поліції сьогодні роблять все можливе, аби встановити зловмисників та притягти їх до відповідальності. За даним фактом правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.190 Кримінального Кодексу України «Шахрайство».

Поділитися в соціальних мережах