Перехожий допоміг піймати злочинців

Подія сталася у місті Шостка.

Дільничному офіцеру поліції на мобільний телефон зателефонував небайдужий громадянин та повідомив, що бачив, як двоє невідомих перелазили через паркан до чужого домоволодіння. «Наші дільничні офіцери поліції прибули за вказаною адресою, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Та застали двох раніше судимих осіб, які до того часу вже зняли з будинку супутникову антену і збирались з нею тікати».

Затриманим 29 та 38 років, обоє мають судимості за скоєння майнових злочинів. За їх словами, викрадене вони збирались продати, а гроші витратити на свої потреби. 

Наразі антену вилучено та повернуто власнику. У відношенні підозрюваних були відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», які вже спрямовані до суду. За скоєне чоловікам загрожує до шести років позбавлення волі.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах