Під Сумами обікрали два підприємства

З початку року поліція регіону зареєструвала сім злочинів, пов’язаних з крадіжками чужого майна, чотири з яких розкрила.

Зокрема, ще у листопаді зловмисники, перебуваючи біля села Великі Вільми Сумського району шляхом вільного доступу викрали металеву бочку ЦПА-30, яка належить одній з агрофірм. Збиток завданий крадіями складає 50 000 гривень. У грудні ці ж чоловіки примудрилися викрасти автомобільні ваги вартістю 6400 гривень з підприємства у селищі Сад.

У ході проведення оперативно-профілактичних заходів, направлених на попередження і розкриття крадіжок, поліція викрила 19-річного мешканця Тростянецького району, який влітку вчинив щонайменше дві крадіжки чужого майна в дачному кооперативі «Журавлиний» неподалік від села Стінки. Скориставшись тим, що господиня працювала на ділянці, а двері до свого будиночку залишила відкритими, зловмисник проник в середину та вкрав гаманець з грошима в сумі 300 гривень, а згодом ще й рюкзак та сумку з особистими речами. 

За фактами крадіжок поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1-3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. В залежності від тяжкості скоєного злочину зловмисникам може загрожувати покарання у вигляді штрафів, обмеження, або навіть позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Поділитися в соціальних мережах