“Підприємиця” з ринку СКД продавала самогон стаканами

На території ринку СКД в обласному центрі поліцейські виявили точку, де проводилася реалізація самогону. За прилавком стояла звичайна з виду бабця, яка вела торгівлю різного роду дрібним товаром, а з-під прилавка приторговувала горілкою кустарного виробництва.

Придбати «вогняну воду» за помірну ціну в неї міг будь-хто охочий. У кого не вистачало грошей на півлітра, могли придбати самогон у значно меншій тарі, що дорівнює за об’ємом звичайному стакану.

І хоча 76-річна жінка до останнього не визнавала, що самогон під прилавком належить їй, докази у поліцейських були беззаперечні, бо вони документально зафіксували факт продажу саморобної горілки черговому «спраглому».

Правоохоронці вилучили у пенсіонерки 26 «різнокаліберних» пляшок з небезпечним пійлом, загалом близько дев’яти літрів, та склали відносно порушниці адміністративний протокол за ст. 176 КУпАП «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення». Жінка повинна буде сплатити до державної скарбниці штраф у розмірі від 51 до 170 гривень. Стосовно чоловіка, який купив самогон, поліція склала адміністративний протокол за ст. 177 КУпАП «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення». Йому теж загрожує штраф, повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області.

pm349image003

pm496image001

Поділитися в соціальних мережах