Піший молдаванин приніс сумським прокордонникам винагороду

Чергові спроби давання неправомірної вигоди охоронці кордону Сумського загону зафіксували в пунктах пропуску «Катеринівка» та «Зернове».

Учора, 22 листопада, до пункту пропуску «Катеринівка» у пішому порядку на вхід до України прибув громадянин Молдови. Під час проходження прикордонного контролю чоловік надав прикордоннику паспортний документ та грошову винагороду в розмірі 500 гривень за безперешкодний перетин державного кордону України, а саме за проставлення в його паспортному документі відповідних відміток Держприкордонслужби України з метою продовження терміну реєстрації на території Російської Федерації. Вартовий кордону відповів відмовою.

Також учора в пункті пропуску для залізничного сполучення «Зернове» наш співвітчизник пропонував прикордоннику хабар. Під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Кишинів-Москва» прикордонний наряд у паспортному документі громадянина України виявив наявність 4-х підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України.

Під час з’ясування походження підроблених відміток громадянин з метою «вирішення питання» безперешкодного перетину кордону запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 1550 російських рублів, на що отримав категоричну відмову.

Наразі факти дачі неправомірної вигоди прикордонники зафіксували та передали правопорушників працівникам поліції.

До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Поділитися в соціальних мережах