По справі мера Ромнів суд допитає 40 свідків

4 грудня відбулося судове засідання, на якому було здійснено допит свідків. Наступне судове засідання призначено на 22 січня 2019 року на 10.00, де буде здійснено допит інших свідків. Усього по даному провадженню у якості свідків проходить 40 осіб, повідомили у Роменському міськрайонному суді.

Нагадаємо: мера Ромен Сергія Салатуна звинувачують у закінченому замаху на одержання 50 000 грн неправомірної вигоди від регіонального менеджера одного з товариств за надання дозволу на будівництво, експлуатацію та технічне обслуговування комп’ютерних та кабельних мереж на території міста Ромни. Спочатку – 10 000 гривень за внесення даного питання на розгляд виконавчого комітету Роменської міської ради, та друга частина в розмірі 40000 гривень.

Сторона обвинувачення кваліфікує дії Салатуна С.А. за ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України, тобто замах на одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення дій в інтересах того, хто надає помірну вигоду, з використанням наданої їй влади та службового становища.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Поділитися в соціальних мережах