Полісмени Липоводолинщини хочуть боротися із самогоном відеокамерами

Керівництво Липоводолинського відділення поліції запросило до конструктивного діалогу очільника районної ради, голів сільських рад району та представників громадськості з тим, щоб знайти спільну мову у вирішенні низки актуальних проблем.

«Однією з найболючіших проблем на сьогодні є самогоноваріння, яку неможливо викорінити силами тільки поліції, без допомоги місцевих жителів, – зазначив під час зустрічі керівник відділення поліції Андрій Перелазний. – У районі проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Самогонна точка», направлені на попередження й виявлення фактів виготовлення і збуту самогону чи інших міцних напоїв домашнього виробництва, попередження злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння. Проте офіційно повідомляти про роботу таких «точок» та вказувати свої ідентифікуючі дані громадяни не бажають. А без цього, як відомо, неможливо притягнути винних до відповідальності».

Одним зі шляхів зниження рівня злочинності в районі присутні назвали встановлення на територіях селищної та сільських рад відеокамер. Як показує досвід великих міст, постійний нагляд за обстановкою у багатолюдних місцях, у закладах та на об‘єктах торгівлі позитивно сприяє швидкому встановленню осіб зловмисників та з‘ясуванню обставин скоєння правопорушень.

За допомогою у подоланні проблеми злочинності правоохоронці звернулися до сільських голів. Ті пообіцяли всебічну допомогу, передає Сектор комунікації поліції Сумської області.

pm157image005

Поділитися в соціальних мережах