Полісмени Сумщини відправили три вантажівки з деревиною на арештмайданчик

Інспектори роти дорожньо-патрульної служби поліції виявили три вантажівки, що перевозили 13 м3 дров та близько 400 погонних метрів лісу-кругляку. У правоохоронців виникла підозра щодо законності перевозимого вантажу через виявлені невідповідності у супровідних документах.

Так, у місті Білопілля на вулиці О. Олеся екіпаж взводу роти ДПС зупинив вантажний автомобіль марки «ГАЗ», у кузові якого інспектори виявили 8 мдров. Водій вантажівки надав правоохоронцям товарно-транспортну накладу, термін дії якої сплив ще у вересні. Крім того, у документі містилися ряд невідповідностей обсягу перевозимого вантажу та типу визначеної для перевозки деревини. Пізніше ці ж поліцейські зупинили на вулиці Павла Бані «КАМАЗ 5320» з вантажем лісу-кругляку. Загальний обсяг перевозимоговантажу склав близько 400 погонних метрів. Під час перевірки супровідних документів, у правоохоронців виникла підозра у справжності пред’явленої водієм товарно-транспортної накладної, через відсутність в документі даних про чіпи, які мали бути нанесені на деревину.

Ще однин вантажний «ГАЗон» із 5 м3 дров зупинив інший екіпаж дорожньо-патрульної служби на вулиці Пушкіна в місті Глухів. У пред’явленій водієм накладній правоохоронці виявили ті ж самі невідповідності, що були виявлені їх колегами у водія іншого «ГАЗона» в Білопіллі.

Кожен з цих фактів було задокументовано членами слідчо-оперативних груп поліцейських відділків по територіальності. Наразі всю вилучену деревину разом із даними транспортними засобами розміщено на арештмайданчиках поліцейських відділків до завершення перевірок щодо походження даних вантажів, передає Сектор комунікації поліції Сумської області.

pm513image004

pm82image001

pm4image003

Поділитися в соціальних мережах