Поліція оштрафувала заявника за виклик на сімейний конфлікт

Вчора до Недригайлівського відділення поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що пішла з дому в невідомому напрямку з малолітньою дитиною її донька. Просила вжити заходи щодо її розшуку.

«На пошук по тривозі були підняти працівники поліції не тільки місцевого відділення поліції, а прилеглих районів, – коментує подію Сергій Тарасенко, – начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Сумській області. – Поки ми проводили розшукові заходи, батько дівчини впродовж дня телефонував на лінію «102» і скаржився на поліцейських, які, на його думку, «не хочуть розшукувати» доньку. Вжитими заходами поліцейські знайшли жінку близько 20 години в Сумах. З її слів, до обласного центру вона приїхала до подруги».

Для дачі ґрунтовних пояснень її разом із двомісячною донькою запросили до Сумського відділу поліції. Там вона пояснила, що в день, коли пішла з дому, між нею та батьком виник конфлікт. Начебто останній вдарив її. Образившись, вона повідомила, що йде. Зібравши доньку, попрямувала до Сум. Там, у подруги в гостях, планувала почекати чоловіка, який мав за декілька днів повернутися із заробітків. 

«Ситуація більш ніж дивна, – говорить Сергій Тарасенко. – Замість того, аби самим залагодити конфлікт, який виник у родині, люди вирішили розрішити його «руками» поліції. До того ж їхня донька повнолітня і сама має право вирішувати, де і з ким їй жити. А її батьків зовсім не хвилювало, що майже вся поліція була задіяна на розшук, хоча потреби в цьому зовсім не було».

Дії батька-заявника в поліції кваліфікували як протиправні та вже склали відносно нього адміністративний протокол за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Тепер йому загрожує сплата штрафу.

Поділитися в соціальних мережах