Поліція попередила незаконне ввезення на Глухівщину близько 100 тонн відходів

Як повідомила речник управління Нацполіції у Сумській області Ельвіра Біганова, два МАНи доверху завантажені відходами прямували до Глухова з однієї із західних областей України.

Автівки помітили близько 12 години ночі працівники поліції, які несли службу на автодорозі Київ – Кіпті – Бачевськ. «МАНи привернули увагу неприємним запахом, – говорить начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк. – Це викликало підозри щодо їх вантажу. Поліцейські наздогнали транспортні засоби та попросили у водіїв документи. Документів не виявилось. Зі слів чоловіків, у причепах знаходилася макуха – пресоване насіння соняшника. Після того, як на місце була викликана слідчо-оперативна група, останні таки зізнались – перевозили відходи та звичайне сміття».

Знайшлась і товаротранспортна накладна. У ній було зазначене лише місто-відправник та місто, де автівки повинні бути розвантажені, – Глухів. Зі слів водіїв – вони лише наймані перевізники, а в Глухові їх повинна була зустріти людина і надати подальші вказівки щодо вантажу. Такий «подарунок» від сусідів також виявився повною несподіванкою і для місцевої влади.

У поліції подію зареєстрували і проводять перевірку.

14917111_1081224885331749_96205599849612178_o

Поділитися в соціальних мережах