Поліція: Правоохоронець у потязі не стріляв

Інформація про те, що керівник управління захисту економіки Національної поліції в Сумській області влаштував стрілянину в потязі Київ-Одеса, не підтвердилася. Про це заявив радник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк. За його словами, інформація про інцидент надійшла до поліції кілька днів тому.

«Перевірку проводив Департамент внутрішньої безпеки. Перевірка показала, що інформація не підтвердилася», — сказав Форостяк. Він додав, що чиновник дійсно перебував у потязі, але не стріляв. «Там дійсно була сутичка за участі інших осіб. Я не знаю точно, що там трапилося, але він не брав участь у потасовці. Навпаки, він намагався вгамувати хуліганів, дістав травматичного пістолета, щоб спонукати їх заспокоїтися. Але стрілянини не було», — сказав він.

Форостяк також уточнив, що не може підтвердити чи спростувати інформацію про те, чи був чиновник у стані алкогольного сп’яніння.

Нагадаємо, вчора у ЗМІ з’явилася інформацію про стрілянину в потязі, який прибував на вокзал Одеса-Головна. УНІАН із посиланням на власні джерела в правоохоронних органах зазначив, що керівник управління захисту економіки Нацполіції в Сумській області, який нібито перебував у стані алкогольного сп’яніння, стріляв із травматичного пістолета.

Джерело: hromadskeradio.org

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах