Поліція розшукує безвісти зниклого чоловіка

Сумським районним відділом поліції розшукується безвісти зниклий громадянин Кононенко Микола Олександрович, 1976 р. н., мешканець села Токарі Сумського району. Поліція встановлює місце знаходження зниклого і розраховує на допомогу небайдужих громадян.

Розшукуваний 19 лютого поїхав у місто Суми з місця проживання та до теперішнього часу не повернувся.

На вигляд чоловіку близько 40 років, худорлявої статури, зростом близько 175 см, волосся світле, коротке. Був одягнений у куртку світло-коричневого кольору, сині джинси, сіру шапку та взутий у коричневі черевики. Має особливу прикмету: на правій руці – татуювання у вигляді зображення голови тигра.

Поліція закликає всіх громадян, яким відома будь-яка інформація про зниклу людину, що допоможе в її розшуку, повідомити до Сумського районного відділу поліції за адресою: вулиця Степана Бандери, 11а або за телефонами – (0542) 66-77-75, 66-73-90 та 050-307-99-50 до чергової частини, або на цілодобову лінію служби «102».

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах