Поліція шукає хлопця, який зник після випускного (фото)

Роменські поліцейські не припиняють пошукові заходи з установлення місця знаходження безвісти зниклого Аксімітієва Сергія Вікторовича, 1990 року народження, жителя с. Ракова Січ Недригайлівського району, який ще 27 червня 2009 року близько 9:30 самовільно залишив Роменську загальноосвітню школу-інтернат ім. О.А. Деревської. Наразі його місце знаходження не відоме.

Так, 27 червня 2009 року про зникнення юнака повідомив тоді ще директор Роменської загальноосвітньої школи-інтернату ім. О.А. Деревської (наразі це Роменське відділення КЗ СОР «Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей»). Тоді заявник розповів, що в день святкування випускного, а саме 26 червня Сергій пішов відпочивати раніше всіх, а вже наступного дня близько 9:30 юнак зник. Хлопці, що з ним проживали в одній кімнаті, розповіли, що, прокинувшись зранку, бачили його в кімнаті. Та куди він міг піти, невідомо, бо всі свої речі він залишив у кімнаті. 

Під час перевірки правоохоронці встановили, що останньою його бачила знайома дівчина, яка на той час ще не знала, що його розшукують. Жителька міста пояснила, що 30 червня того року вона бачила Сергія з якимось невідомим їй чоловіком. Вони йшли собі спокійно вулицею міста, пише novpoglyad.com.ua.

Сьогодні працівники поліції продовжують проводити оперативно-розшукові заходи з установлення місця знаходження зниклого хлопця та звертаються до всіх небайдужих громадян, які володіють будь-якою інформаціє, що допоможе в розшуку зниклого молодого чоловіка, повідомити до Роменського відділу поліції за телефонами (05448) 5-26-62, 5-25-49, 102 або в найближче відділення поліції. 

На момент зникнення був одягнений у джинси синього кольору та футболку синього кольору. На вигляд 20-25 років, зріст 174 см, худорлявої тіло- будови, волосся темно-русявого кольору, пряме, коротке, брови прямі, очі світлі, ніс середній, губи тонкі, вуха прилягаючі. 

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах