Поліція відшукала зухвальця, що роздягнув сумчанина, бо сам змерз

До поліції Сум звернувся 32-річний чоловік та повідомив, що став жертвою грабіжника. Як з’ясувалося, прямо в центрі міста, в районі вулиці Петропавлівської та провулку Академічного, до нього підійшов невідомий чоловік і змусив зняти та віддати куртку.

Поліцейські, обстеживши найближчі від місця події вулиці, на одній з них помітили схожого за прикметами чоловіка, одягнутого в явно малий для нього за розміром верхній одяг. Чоловіка затримали та доставили до Сумського відділу поліції, де його вже чекав потерпілий, який, до речі, відразу ж упізнав свого кривдника та свою ж куртку на ньому.

Як пояснив працівникам поліції 36-річний зловмисник, він, вийшовши на вулицю, вдівся занадто легко. А коли, гуляючи містом, змерз, з легкістю вирішив цю проблему, відібравши чужу річ.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до чотирьох років. Слідство триває.

Поділитися в соціальних мережах