Понад 315 тисяч гривень видурили у сумського пенсіонера

Пізно вночі на телефон 69-річного сумчанина зателефонував невідомий чоловік та, назвавшись працівником поліції, повідомив, що його син за скоєння автоаварії з тяжкими наслідками затриманий поліцією. 

«Псевдополіцейський» пояснив враженому несподіваною звісткою чоловіку, що його син, керуючи власним автомобілем, вдарив іншу машину, водій якої, жінка, зараз у тяжкому стані знаходиться в реанімації лікарні. А «синові» загрожує в’язниця, якої втім, можна уникнути, якщо повністю оплатити потерпілій дороговартісне лікування, подальшу її реабілітацію та відшкодувати ремонт розбитого автомобіля. Шахрай повідомив, що зараз син нібито вже знаходиться у слідчому ізоляторі. Тож треба поспішати, бо вранці його «закриють», а так ще, мовляв, можна «укласти з потерпілою стороною мирову угоду». 

Чоловік запанікував та, зібравши всі свої заощадження у сумі 9000 доларів США, 1000 євро та 31 000 гривень, власноруч виніс пакунок із грошима і передав невідомому, який підійшов до під’їзду будинку.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала розшук злочинців.

Прикмети одного зі зловмисників, який опівночі забирав гроші біля будинку №19 по вулиці Супруна в Сумах: на вигляд 35 років, зріст 180 – 190 см, худорлявий, наголо поголений, обличчя овальне, ніс прямий, губи тонкі. Був одягнутий у кепку-восьмиклинку чорного кольору, пальто чорне темного кольору довжиною до колін, брюки чорні, черевики чорні.

Поділитися в соціальних мережах