Посадовця, який застрелив товариша, залишили під домашнім арештом

Сьогодні, 7 березня, посадовій особі УМВС України в Сумській області продовжили запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Чоловікові інкримінують ч. 1 ст. 115 КК України – умисне вбивство.

Правоохоронця звинувачують у тому, що, перебуваючи на службі в місті Слов’янськ, на грунті особистих неприязних відносин, він вистрелив із табельної зброї в товариша. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер.

Згідно з постановою суду, обвинувачений повинен: прибувати на першу вимогу до слідчого, прокурора, суду; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право виїзду і в’їзду в Україну; утримуватися від спілкування зі свідками, потерпілими в даному кримінальному провадженні; носити електронний засіб контролю цілодобово.

Джерело: yaizakon.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах