Потерпіла від вибуху сумчанка вимагає 50 тисяч грн компенсації

Учора, 5 січня, у Зарічному райсуді м. Суми, де слухали справу про вибух у будинку на проспекті Михайла Лушпи, 52 прокурор зачитав обвинувальний акт і вислухали одну з потерпілих.

«Мною було оголошено обвинувальний акт, було вирішено порядок дослідження доказів, оскільки обвинувачений у даному кримінальному правопорушенні свою провину не визнає, було вирішено провести повний порядок дослідження доказів, а саме – допитати потерпілих, свідків, дослідити письмові докази. А потім уже допитати самого обвинуваченого. Обвинувачується в тому, що він від’єднав шланг газової труби, відкрив кран та пустив газ – кімната наповнилась газом і підпалив газосуміш, внаслідок чого відбувся вибух і пожежа», – повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Борис Рикуненко.

«Я подавала позов на 25 тисяч моральної й 27 тисяч матеріальної… Нам його ще довго видихати, що ми пережили… Міська влада зробила мені квартиру. Підлога полопана була, стін не було зовсім, вони все по-новому нам зробили. Підлогу, шпалери, плитку. Меблі ми купляли за свій рахунок», – розповіла потерпіла Таїсія Давиденко. Окрім неї, цивільний позов подала ще одна потерпіла та Сумська міська рада. Суми шкоди ще уточнюються. Адвокат обвинуваченого Вафа Гусейнова, від коментарів відмовилась, посилаючись на неоднозначність справи.

Нагадаємо, вибух стався 9 січня минулого року. У результаті – пошкоджена внутрішня частина квартири матері обвинуваченого, сусідня квартира та під’їзд будинку. Якщо провину чоловіка доведуть, йому загрожує до 15 років позбавлення волі. Наразі він знаходиться під особистим зобов’язанням.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах