Прокуратура обшукала кабінет сумського директора

Сьогодні, 12 березня, близько 21:00 завершилися слідчі дії в кабінетах департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради.

Співробітники прокуратури почали обшук у департаменті близько 18:00 відповідно до дозволу – у кабінеті директора та відділі, де укладаються договори про оренду земельних ділянок.

Представники департаменту коментувати обшуки відмовилися, посилаючись на таємницю слідства.

Нагадаємо, сьогодні, 12 березня, прокуратурою спільно з СБУ в рамках кримінального провадження задокументовано злочинну діяльність голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології В’ячеслава Степченка. Депутат міськради вимагав від приватного підприємця 4,5 тис. доларів США за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах