Прикордонників Сумщини хотіли купити за 80 доларів

Під час здійснення прикордонного контролю потягу сполученням «Кишинів – Москва» прикордонники виявили наявність у наданому громадянином Узбекистану паспортному документі 4-х підроблених відміток Держприкордонслужби України щодо перетинання державного кордону України.

Під час з’ясування походження підроблених відміток, чоловік, з метою «вирішення питання» безперешкодного перетину кордону і непритягнення його до відповідальності за ст. 358 Кримінального кодексу України, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 80 доларів США, на що отримав категоричну відмову.

У діях іноземця, за українським законодавством, містяться ознаки кримінальних злочинів, передбачених ст. ст. 358, 369 Кримінального кодексу України. Прикордонники вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції для прийняття відповідного правового рішення.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах