Психолог: У поліцейської, яка знущалася над чоловіком, – антисоціальні установки

Засідання у справі поліцейської, яка знущалася з нетверезого чоловіка в одному з дворів міста, перенесли на 4 жовтня через клопотання адвоката, яка поскаржилась на погане самопочуття.

На попередньому засіданні, що відбулося 26 вересня, психолог, який досліджував особистість обвинуваченої, зачитав свої висновки щодо психологічного стану підозрюваної: антисоціальні установки, байдуже ставлення до морально-етичних проблем громадськості, ймовірне використання гніву для розв’язання власних проблем, схильність перекладати відповідальність за свої дії на оточення.

Нагадаємо, 14 травня прокуратура міста Суми розпочала кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень працівниками поліції. Підставою для початку слідства послугувало відео, оприлюднене місцевим мешканцем в Інтернеті. На записі було видно, як двоє поліцейських “приводили до тями” чоловіка напідпитку, застосовуючи до нього фізичну силу. При цьому завдавала ударів і віддавлювала ногою пальці потерпілого переважно дівчина-поліцейський.

Попри прямі докази на відео, у ході судових засідань підозрювана своєї вини не визнає.

Поділитися в соціальних мережах