Роменський відділ очолив один із близнюків-полісменів

Тимчасово виконуючим обов’язки Роменського відділу поліції став Роман Невожай. Наказ про призначення підписав начальник Головного управління Нацполіції в Сумській області. Нового очільника відділу представив заступник начальника ГУ НП в Сумській області Володимир Бабич.

Роман Віталійович Невожай, 1978 р. н., уродженець міста Ромни. Після закінчення школи в рідному місті він вступив до лав Харківського Національного університету внутрішніх справ і після отримання диплому почав свою професійну діяльність в Сумській обласній поліції. Згодом отримав ще одну вищу освіту , – за фахом «Облік та аудит. Правознавство». Загальний стаж роботи у правоохоронних органах – 22 роки, 15 з яких – у відділенні УБОЗ. До Ромен очолював Глухівський відділ поліції, з травня 2018 року.

Згідно з його декларацією за 2017 рік новий головний поліціянт Роменщини не має у власності абсолютно нічого, його дружина володіє лише земельною ділянкою площею 769 кв. м у Сумському районі. Його зарплата за минулий рік у поліції склала 149431 грн.

До речі, у Романа Невожая є брат-близнюк на ім’я Руслан, він теж підполковник поліції, працює в Сумах.

Поділитися в соціальних мережах