Чоловіку повернули двічі краденого коня

Працівники Липоводолинського відділення поліції отримали оперативну інформацію про ймовірну крадіжку коня в одному із сіл району. Розшуковці виїхали на місце, де було знайдено тварину, і були здивовані побаченим, оскільки кінь, про якого йшла мова, був їм добре відомим.

Виявилось, що тварина була викрадено не вперше – попереднього разу її поцупили ще влітку минулого року. Тож оперативники, яким було відомо, хто господар тварини, відразу розшукали чоловіка та опитали.

Власник худоби напередодні крадіжки кілька годин пиячив зі своїми знайомими. Перебуваючи у напівпритомному від сп’яніння стані, він впустив до свого будинку незнайомців, що попросилися погрітися, й пиятика продовжилась у вже іншій компанії.

Вранці, прийшовши до тями, чоловік згадав, що не погодував коня. Прийшовши до сараю, побачив, що тварини не має. Але й тоді він не запідозрив нічого лихого, оскільки подумав, що гнідого хтось із односельців взяв покористуватися, та ще не повернув.

«Тож про те, що коня викрали та завезли до іншого району його «гості», чоловіку повідомили працівники поліції. – Коментує подію начальник Липоводолинського відділення поліції Андрій Перелазний. – Правоохоронці не лише повернули необачному власнику його худобу. Нашим працівникам довелося пояснювати потерпілому, що йому слід краще доглядати за господарством: годувати тварину постійно, а не час від часу, і замикати сарай на надійний замок. А ще – не зловживати спиртним та не розповідати сторонніми особами про свої статки».

Наразі за фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Працівники поліції зясовують особи зловмисників та їх місцеперебування.

Поділитися в соціальних мережах