Шестеро підлітків жорстоко побили свого товариша (фото)

Життя 15-річного глухів’янина Дмитра (імена змінені) могло обірватися після спілкування з ровесниками.

У той зимовий день хлопчина подався гуляти в компанії знайомих хлопців. Під час зустрічі відбувся конфлікт, у результаті чого Дмитро був сильно побитий. Мати хлопчика одразу ж написала заяву в поліцію, і правоохоронці займаються даною подією. Справа непроста: дитина запевняє, що всі 6 чоловік його били ногами, й тому числі й по голові, але кривдники заперечують групове побиття і кажуть, що удари завдавали не всі. Як все відбувалося насправді – зараз з’ясовують правоохоронці.

Як розповів начальник Глухівської поліції Леонід Бібік, за фактом ведуться слідчі дії. А та інформація, яку мама побитого підлітка виклала у Фейсбуці (мовляв, справу хочуть зам’яти), не відповідає дійсності. З огляду на вік обвинувачених хлопців, усі бесіди з поліцейськими проходять у присутності представників соціальних служб, а конкретно – фахівця Валентини Філенко.

Валентина Миколаївна розповіла, що на слуханні цієї справи неможливо перебувати без сліз: настільки жахлива ситуація. Але найстрашніше – це позиція батьків тих підлітків: замість того, щоб приструнити сина, який зірвався з нормального шляху, вони виправдовують його. Крапку в конфлікті поставить суд.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах