Шосткинський розбійник, який побив та пограбував 80-річну бабусю, проведе у в’язниці 8 років

Вироком Шосткинського міськрайонного суду Сумської області 36-річного жителя Шосткинського району П. визнано винним у розбійному нападі, поєднаному з проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України). Обвинуваченого засуджено до 8 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Зібрано достатньо доказів та доведено в суді, що П. разом із невстановленою особою 29 січня поточного року, перебуваючи в с. Клишки Шосткинського району, проникли до будинку самотньої 80-річної бабусі, почали вимагати в неї гроші та цінні речі, завдаючи при цьому численних ударів. Старенька віддала зловмисникам все, що в неї було, а саме 4 тис грн. Тікаючи з будинку, нападники ще прихопили з собою дві ковдри, ліхтарик та продукти харчування, зокрема пачку масла, 2 буханки чорного хліба, пляшку олії тощо.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами наступного дня вдалось встановити та затримати нападника, на даний час зусилля правоохоронців спрямовані на пошук спільника обвинуваченого. Дувосудове розслідування триває.

Поділитися в соціальних мережах