Справа “жорстокої” дівчини-патрульної: У суді слухали свідків і потерпілого

У Зарічному районному суді Сум продовжують слухати справу патрульної поліціянтки, яка, за версією прокуратури, 13 травня перевищила повноваження і спричинила тілесні ушкодження сумчанину Миколі Перевізнику.

На засідання, як і минулого разу, потерпілий Микола Перевізник з’явився без адвоката. Він не уклав угоди з жодним захисником і не звернувся до центру надання безоплатної правової допомоги. Засідання почали з перегляду диску з відеозаписом, які прокурор просить долучити до матеріалів справи як доказ.

«Чітко видно, що обвинувачена застосувала  надмірну силу – завдала два удари з великою силою по правій нозі потерпілого, також взутою ногою наступала на босу ногу», – прокоментував відео прокурор Євген Горобець. Адвокат обвинуваченої Оксана Сердюк прокоментувала: «Я не бачу, чи був це дійсно удар по нозі, якщо це був удар, – я не бачу, в яку частину,  я взагалі не побачила, що моя підзахисна давила взутою ногою».

Після долучення письмових доказів від прокурора та адвоката заслухали свідків у справі – подружжя Андрія та Ірини Чистякових. 13 травня чоловік із вікна своєї квартири зняв відео, яке розглядають як доказ у справі:

Поділитися в соціальних мережах