Стало відомо, з чиєї зброї вбили посадовця

Прокуратурою Сумської області за результатом зібраних доказів сьогодні, 5 березня, повідомлено про підозру 43-річному підприємцю, зі зброї якого під час полювання вбито заступника голови Лебединської райдержадміністрації Івана Легкого. Дії підозрюваного кваліфіковано як вбивство, вчинене через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України).

Нагадуємо, що трагедія сталася 28 січня 2018 року близько 10:00 під час полювання на кабана в лісових угіддях Лебединської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, розташованих поблизу с. Московський Бобрик Лебединського району.

У ході слідства встановлено, що окрім потерпілого в полюванні брали участь ще шість мисливців під наглядом двох єгерів. Підприємець, порушуючи правила полювання та не переконавшись у відсутності людей, здійснив один постріл із власної зареєстрованої мисливської рушниці марки МР-153, 12-го калібру в напрямку дикого звіра, внаслідок чого куля від його пострілу влучила у Івана Легкого, який у цей час перебував на стрілецькій лінії. Від отриманого поранення посадовець помер на місці.

Санкція інкримінованої підприємцю статті передбачає обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах