Суд розглядає апеляційну скаргу секретаря Сумської міськради

Сьогодні в Апеляційному суді Сумської області відбулося друге судове засідання по адміністративному правопорушенню, пов’язаному з корупцією стосовно секретаря Сумської міськради Андрія Баранова.

Як і під час слухання справи в суді першої інстанції, адвокат Андрія Баранова продовжував наполягати на тому, що згідно з посадовими обов’язками секретар міськради, його підзахисний, повинен брати участь у роботі сесій та підготовці проектів рішень.

Прокурор у свою чергу апелював до того, що голос Андрія Баранова був вирішальним при ухваленні цього рішення, тому під час голосування був реальний конфлікт інтересів, про який секретар міськради не повідомив колегіальний орган в особі Сумської міськради.

Втім, у зв’язку з тим, що в ході судового засідання виникла необхідність витребувати деякі документи з міськради, суд прийняв рішення відкласти слухання справи на 11 червня.

Нагадаємо, суд першої інстанції звинуватив секретаря міськради в тому, що він не повідомив колегіальний орган – Сумську міську раду про наявний у нього конфлікт інтересів і проголосував на сесії міської ради за підвищення собі розміру премії зі 150% до 300%. Розглянувши матеріали справи, суд першої інстанції визнав секретаря міськради винним.

Відзначимо, що аналогічну скаргу подав і мер м. Суми. Перше судове засідання у справі призначено на 21 травня 2018 о 13:00. Розглядати справу про адміністративне правопорушення мера Сум буде суддя кримінальної палати апеляційного суду Володимир Рунов.

Поділитися в соціальних мережах