Сумчанин організував незаконний експорт деревини до Туреччини

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури області розслідується кримінальне провадження за фактами ухилення від сплати податків, підроблення документів та службового підроблення. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 3 ст. 212, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Під час проведення слідства встановлено, що мешканець м. Суми організував незаконну діяльність із експорту пиломатеріалів, виготовлених із деревини сумнівного походження. З цією метою до митних органів подавалися підроблені документи, які свідчили про нібито придбання деревини у легальних лісокористувачів.

Крім того, вказана особа, з метою ухилення від сплати податків, створила низку підприємств та залучила до своєї незаконної діяльності підконтрольних фізичних осіб-підприємців, у результаті чого, за попередніми даними, до бюджету не надійшло майже 4 млн грн у вигляді податків та зборів.

bezymyannyj

На підставі ухвал слідчого судді проведено низку обшуків в офісних та виробничих приміщеннях, за місцем мешкання осіб, причетних до вчинення злочину, а також у банківській установі, через яку отримувалася готівка.

За наслідками обшуків виявлено печатки підконтрольних підприємств та фізичних осіб-підприємців, бухгалтерська документація, готівкові кошти. Вилучено понад 100 м3 пиломатеріалів переважно твердих порід деревини, яка планувалась на експорт до Туреччини.
Триває досудове розслідування.

Поділитися в соціальних мережах