Сумчанин торгував останнім одягом своєї бабусі

Повернувшись увечері додому після роботи на дачній ділянці, 71-річна сумчанка, відчинивши двері оселі, відразу помітила, що шафа з її речами відкрита.

Підійшовши ближче – виявила пропажу дублянки. Підозра відразу пала на дорослого 27-річного онука, який проживав разом із пенсіонеркою. Факт зникнення чи не єдиного свого зимового одягу обурив літню людину, і вона викликала поліцію. Жінці урвався терпець, бо молодий родич тільки те й робить, що створює їй проблеми: працювати не хоче, натомість любить зазирнути в чарку, заліз у борги. Як встановив дільничний інспектор поліції, бабусину дублянку чоловік теж комусь віддав за борги. Кому саме віддав і як повернути літній людині її річ – з’ясовує поліція.

У діях 27-річного сумчанина вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років, передає Сектор комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах