Сумчанин влаштував “епілептичне” шоу в торгівельному центрі

Коли групі реагування поліції охорони надійшов сигнал спрацювання кнопки «ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ПОЛІЦІЇ» в одному з міських торгівельних центрів, наряд прибув на місце події буквально за півтори хвилини.

У магазині полісменів зустріли працівники місцевої охорони і пояснили: один із відвідувачів, перебуваючи в торгівельній залі, непомітно складав у пакети вподобаний товар, а потім клав пакунки в камеру схову. Його дії зафіксували камери відеоспостереження, тож адміністрація закладу і викликала працівників поліції. Затриманий, 24-річний молодик, аби уникнути відповідальності за скоєне, влаштував цілу виставу: імітував епілептичний напад і втрату свідомості, намагався битися головою об тверді поверхні, кричав погрози як на адресу працівників поліції, так і робітників торгівельного закладу, вимагав викликати лікарів. Викликані медики в складі екіпажу «невідкладної допомоги» перевірили стан його здоров‘я і не знайшли у нього жодного захворювання. Порадивши закінчити «спектакль», лікарі вирушили на інший виклик, а молодика доправили для подальшого опитування та з‘ясувань обставин вчинення крадіжки до Сумського відділу поліції.

Що цікаво: добре вдягнутий молодий чоловік, котрий своїм виглядом жодним чином не нагадує людину, яка знаходиться у вкрай скрутному фінансовому чи матеріальному становищі, намагався винести товар більше ніж на дві тисячі гривен: зимову брендову шапку, чотири пари рукавичок, два набори для гоління та інші засоби особистої гігієни.

Того ж дня кнопка «ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ПОЛІЦІЇ» спрацьовувала ще у двох торгівельно-розважальних закладах. Викликані таким чином наряди реагування затримували нетверезих хуліганів, котрі занадто гучно з‘ясовували стосунки та вчиняли бійку. Наразі за кожним з цих фактів тривають попередні перевірки.

Поділитися в соціальних мережах