Сумчанин зберігав вдома стратегічний запас “веселих” речовин

Поліцейські виявили 44-річного сумчанина, вдома у якого вилучили майже п’ять кілограмів наркотиків, що за цінами «чорного ринку» вартували б 180 тисяч гривень.

У літній кухні жителя Сум виявили та вилучили два поліетиленових пакети з сухою подрібненою речовиною коричневого кольору, зовні схожою на наркотичний засіб макова солома, та три мішки з висушеними головками маку снотворного загальною вагою близько п’ять кілограмів.

Власник «наркотичного скарбу» пояснив поліцейським, що рослини маку він власноруч висадив та виростив у літній період на своїй присадибній ділянці, а зберігав їх виключно для власного споживання.

Вилучені речовини працівники оперативно-пошукового відділу у Сумській області Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України направили на експертизу, за результатами якої сумчанину буде пред’явлена підозра за ч.3 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.

pm325image001

Поділитися в соціальних мережах