СУМСЬКЕ ПОДРУЖЖЯ ВИВЕЗЛО 20 СУМЧАНОК У СЕКСУАЛЬНЕ РАБСТВО

Працівники кримінальної поліції відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, розшукують 30-річну сумчанку та подружню пару, які окрім того, що втягували в заняття проституцією сумчанок, займались їх звідництвом на території інших держав.

Сумські правоохоронці встановили, що у 2007 році 30-річна мешканка Сум, яка на життя заробляла проституцією в одній з південних країн, вирішила долучити до цієї «роботи» своїх знайомих дівчат. Останнім розповідала байки про роботу танцівниць у нічному клубі, за що непогано платять, а по приїзду до іншої країни, виявлялось, що дівчатам займатись потрібно буде проституцією. За двох своїх «подруг» вона заробила 6 тисяч доларів. Ще одну молоду жінку зловмисниця звела із сутенером, за що також отримала непогану грошову винагороду.

Такий «бізнес» невдовзі викрили правоохоронці. У відношенні жінки відкрили два кримінальних провадження за ч. 2 ст. 303 «Проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією» та за ч. 1 ст. 302 «Створення або утримання місць розпусти і звідництво» Кримінального кодексу України. Її провина була повністю доведена у суді, за що та отримала покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі. Проте на такий вирок зловмисниця явно не розраховувала, сьогодні вона ухиляється та переховується від ухвали суду про відбиття покарання.

Інших двох підозрюваних, а саме 45-річного чоловіка та його 37-річну дружину, жителів Сум, працівники поліції розшукують за «Торгівлю людьми або іншу незаконну угоду щодо передачі людини» за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України. Подружжя також за певну грошову винагороду протягом 2001-2004 років шляхом обману, шантажу, втягнення у боргову кабалу та вразливого стану молодих жінок вербували і переправили через державний кордон України до іншої країни 20 сумчанок з метою подальшої сексуальної експлуатації.

Усі вони оголошені в розшук. Працівники поліції звертаються з проханням: кому відома будь-яка інформація, що може допомогти слідству, повідомити про це до найближчого відділу поліції на лінію «102».

pm399image002

Коваленко Анастасія Михайлівна, 15.09.1986 р. н.

pm525image006

Руда Ганна Миколаївна, 02.06.1979 р. н.

pm593image004

Босий Олександр Олександрович, 15.08.1971 р. н.            

Анонімність гарантують, передає Сектор комунікації поліції Сумської області.                                            

Поділитися в соціальних мережах