Сумського посадовця звільняють за корупцію

Прокуратурою Сумської області підтримано протокол про адміністративне правопорушення, складений Управлінням захисту економіки в Сумській області, стосовно начальника відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Встановлено, що посадовець не повідомив у десятиденний термін НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, а саме про придбаний 11 квітня 2017 року транспортний засіб вартістю близько 120 тис. грн, чим порушив вимоги фінансового контролю за ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Постановою Зарічного районного суду м. Суми від 23 листопада 2017 року, а потім і постановою апеляційного суду Сумської області від 17 січня 2018 року вищевказану особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та призначено покарання у вигляді 1 тис. 700 грн штрафу.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Володимир Ковтунвідповідно до вимог статті 84 Закону України «Про державну службу» суб’єкт призначення зобов’язаний звільнити державного службовця у триденний строк з набрання законної сили рішення суду щодо притягнення державного службовця до адміністративної відповідальності за пов’язане з корупцією правопорушення.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення

Поділитися в соціальних мережах