Телефонним шахраєм виявився житель Шостки

Із заявою про шахрайство до поліції звернувся 34-річний мешканець Одеської області. Чоловік розповів, що хотів придбати мотоцикл по вигідній ціні, а замість цього натрапив на афериста. Оголошення про продаж транспортного засобу він знайшов у Інтернеті на одному з відомих сайтів, зв’язався з продавцем, який попросив передоплату в розмірі 1 000 гривень, пообіцявши потім вислати товар. Проте час ішов, товар не надходив, а сам продавець взагалі перестав виходити на зв’язок.

«Під час перевірки заяви потерпілого правоохоронцям вдалося встановити, що гроші були перераховані на картку мешканця одного із сіл Шосткинського району, які були зняті у Шостці, – коментує Роман Бережний, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Шосткинського відділу поліції, – Власником банківської картки виявився 19-річний хлопець, який пояснив, що в такий спосіб заробляв гроші на власні потреби».

Сьогодні працівники поліції перевіряють молодика на причетність до інших подібних злочинів. У відношенні нього відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». За скоєне йому загрожує від 850 до 1 700 гривень штрафу або від одного до двох років виправних робіт, чи до п’яти років обмеження волі, або ж навіть позбавлення волі строком до трьох років.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах