У Бурині пацієнт психлікарні убив знайомого, сховав у ковдру і викинув на вулицю

На одній із вулиць Бурині знайдено труп чоловіка. На місце, де знайдено тіло небіжчика, виїхала слідчо-оперативна група Буринського відділення поліції.

Правоохоронці досить швидко встановили вбивцю. Це 29-річний житель міста Буринь, який раніше неодноразово був судимий. Він пояснив: не зовсім пам’ятає, що відбувалося того злощасного вечора, бо в нього часом пропадає пам’ять через психічні розлади, які він лікує в Ромнах в психлікарні. Хоча все ж таки згадав, що до нього ввечері зайшов знайомий 55-річний чоловік.
Через неприязнь виникла словесна суперечка. І під час неї молодик  тупим предметом (за його словами: точно не пам’ятає яким саме) ударив у обличчя прибульця. Потім пішов до будинку відпочивати.
А коли вранці проснувся, то побачив недвижне тіло вчорашнього гостя. Загорнув  його в ковдру, і виніс за межі двору, де й залишив.
За даним фактом слідчим відділом відкрито кримінальне впровадження за ч.1 статті 115 Кримінального кодексу  України «Умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині». Така дія карається позбавленням волі на строк від 7 до 15 років.
На даний час зловмисника затримано, проводяться слідчі дії, прокоментував порталу  Сергій Бойко, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Буринського відділення поліції.

Джерело: http://buryn.info/

Поділитися в соціальних мережах