У дачників зникли металеві ліжка

За минулі вихідні правоохоронці викрили 7 металошукачів.  Вони націлились на місцеві підприємства різної форми власності та приватні домоволодіня. Наразі в рамках відкритих кримінальних проваджень за статтею 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» правоохоронці перевіряють підозрюваних осіб на причетність до скоєння подібних злочинів.

Так, одразу два «дуети» крадіїв металу викрили поліцейські Кролевця. Першими правоохоронці затримали двох 24-річних односельців. Однолітки у пошуках «легких грошей», зламавши замок до дачного будиночку, винесли звідти холодильник, три металеві ліжка та електродвигун. Двох інших приятелів 32-х та 29-ти років викрили у крадіжці з місцевої котельні несправного автодвигуна.

Ще по одному «мисливцю» за металом встановили правоохоронці в трьох інших районах області. Так, електродвигун з приватного домоволодіння в Кролевецькому районі викрав 23-річний односелець потерпілого. А металеві вироби з території ферми, що на Лебединщині, привласнив інший місцевий 35-річний житель. Металеві ж речі з приватного домоволодіння в Глухівському районі поцупив 28-річний місцевий нероба.

Наразі правоохоронці встановлюють збиток, який нанесли зловмисники потерпілим, та перевіряють їх причетність до інших подібних злочинів, повідомляє відділ комунікаціїї ГУ НП у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах