У держвласність повернули землю за 850 тисяч грн

Сумська місцева прокуратура довела в суді порушення закону під час використання землі державної форми власності на території Сумського району Сумської області.

«Встановлено, що на підставі договору оренди землі приватне підприємство використовує земельну ділянку з розміщеним на ній водним об’єктом площею 58,8 га, цільове призначення – для рибогосподарських потреб. Однак, починаючи з 2015 року орендодавець сплачував орендну плату не в повному обсязі, що призвело до утворення заборгованості. Таким чином, внаслідок невиконання відповідачем зобов’язання за договором до бюджету селищної ради не надійшли кошти, які, у свою чергу, могли бути використані на потреби територіальної громади», – розповів заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Володимир Мороз.

Відтак прокуратура звернулася до суду з позовною заявою про стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди, повернення земельної ділянки.

Рішенням господарського суду Сумської області позов прокуратури задоволено в повному обсязі, з підприємства стягнуто 71 тис. грн. заборгованості, договір оренди розірвано, відповідача зобов’язано звільнити земельну ділянку вартістю 850 тис. грн.

Поділитися в соціальних мережах