У домівках крадіїв банківських терміналів провели обшук (фото)

Як ми вже повідомляли, сьогодні, 16 лютого, правоохоронці Сумщини, після документування злочинної діяльності, провели спецоперацію із затримання групи з трьох чоловіків, які спеціалізувались на викраденні грошових коштів із айбоксів у різних областях України.

Наразі бійці КОРДу супроводжують зловмисників у м. Охтирка для обрання їм запобіжних заходів. Охтирська місцева прокуратура вже підготувала відповідні клопотання.

«Тим часом за місцем проживання та господарських приміщень, якими користуються затримані в Полтавській області, проведено ряд санкціонованих обшуків. Під час вказаних слідчих дій виявлено та вилучено велику кількість речей, які зловмисники виносили з магазинів, де знаходились пограбовані ними термінали. Окрім того, вилучено значну кількість висушеної речовини рослинного походження, що схожа на наркотичний засіб, та предмет, схожий на револьвер», – повідомила керівник Охтирської місцевої прокуратури Юлія Слабунова.

На даний час затриманим інкриміновано вчинення злочину за ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення чи сховище) КК України. Тривають першочергові слідчі дії. Після отримання висновків експертів щодо вилучених речей буде вирішено питання про зміну кваліфікації дій зловмисників.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Поділитися в соціальних мережах