У екс-зека із Білопільщини знайшли зимовий запас мішків із канабісом

У рамках перевірки отриманої від жителів Білопільського району інформації працівники Департаменту протидії наркозлочинності у Сумській області провели санкціонований огляд житла 42-річного жителя одного з сіл Білопільського району. Чоловік у своєму минулому вже мав неодноразові судимості, і притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок, пограбувань, угонів автотранспорту, крадіжку документів та зберігання наркотиків.

Під час обшуку в різних приміщеннях господарства полісмени виявили кілька мішків із коноплинням, як сушеними кущами, так подрібненим листям та гілочками. Загальна вага ймовірного канабісу склала близько 5 кілограм. Крім цього, була знайдена суміш із сушених рослини коричневого кольору, так звана «макова солома», загальною вагою близько півтори кілограма, та пристрій для куріння канабісу, знаний серед наркозалежних як бульбулятор.

Як говорить сам власник «дурман-зілля», влітку він сам вирощував на власному городі коноплю й мак, затим зібрав нарковрожай, висушив і зберігав у мішках, аби в разі потреби скористатися цим запасом восени та взимку. І хоча сам підозрюваний стверджує, що готував і зберігав зілля виключно для себе, оперативники мають ґрунтовні підозри щодо того, що чоловік час від часу збував свій «товар» іншим наркозалежним особам.

За попередніми оцінками правоохоронців, вилучена сировина на «чорному ринку» оцінюється на суму більше ста тисяч гривень.

Наразі всі знахідки загальною вагою 6,5 кг направлене на експертизу, щодо самого власника, а за сумісництвом – і любителя «дурман-зілля», відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 309 КК України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів), в рамках якого тривають слідчі дії та встановлюється кола споживачів та осіб, причетних до збуту наркотиків.

pm512image005

pm751image004pm43image003

Джерело: https://su.npu.gov.ua/

Поділитися в соціальних мережах